Dotazy

Proč mám mít bačkůrky?

O bačkůrkách

Bačkůrky, pantoflíčky či přezůvky u sebe mějte již při příjezdu na hotel. Budou se Vám hodit, neboť se nikde v hotelu nechodí v botách a již po příjezdu mezi vstupní halou a recepcí se Vám vyplatí. Z venku do restaurace samozřejmě v botách můžete, do hotelu a hotelové jídelny už nikoli ")

Parkování je zdarma?

Parkování je zdarma, a kde se parkuje?

Parkování je zcela zdarma, nicméně při příjezdu vybíráme vratnou zálohu 200CZK oproti parkovací kartičce, kterou si dáte za okno. A pak můžete vesele parkovat na hotelovém parkovišti naproti hotelu.

Kdy mám přijet?

Kdy mám přijet?

Přijet můžete již/nejdříve od 14:00, kdy pro Vás jsou pokojíčky nachystané. Večeře se vydávají od 18:00 do 19:00 a tak je dobré přijet do 17:30, aby jste si v klidu zašli na večeři. Pokud budete přijíždět déle, nebo nestíháte, prosím, dejte nám vědět, budeme rádi a klidně Vám schováme večeři na později.

Kdy mám odjet?

Jak je to s odjezdem?

V den odjezdu je možné se odubytovat do 11 hodin, u klientů s plnou penzí je po odubytování se servírován brzký oběd 11:30 - 12:15.

Bezdrátové připojení

Internetové připojení

V Hotelu Peklo fungují tři vnitřní wifi sítě (Hotel Peklo 1, 2 a 4), venkovní prostory pokrývá nezávislá wifi síť (Hotel Peklo 5) a připojit by se mělo jít i na blízké chatě Šafářka, která má vlastní síť (Hotel Peklo 3). Na jídelním sále je také neustále k dispozici počítač s internetovým připojením.

O ručníkách

Ručníky

Na každém hrazeném hotelovém lůžku pro Vás bude připraven hotelový ručník. U miminek do 2,99 let tetraplena nebo koupací župánek. Plánujete-li návštěvu bazénu, doporučujeme si vzít s sebou osušky.

Bezlepková dieta

Mám alergii či bezlepkovou dietu

Po dohodě je možné připravit i plnou penzi jako bezlepkovou. Jen pečivo je potřeba přivézt si své, toustovač je k dispozici v kuchyňce pro rodiče.