O pokojíčkách

O pokojích

O našich pokojích

Pokojíčky máme malé, velké, dlouhé i krátké, se schody, mezonetové, prostě všelijaké. Vždy se Vám je budeme ale snažit připravit s láskou a co nejvíce na míru Vaší rodinné sestavě. Níže si můžete prohlédnout plány podlaží. Měli jsme tu i jednotlivé fotografie, ale klienti byli právě díky našemu posouvání a stěhování nábytku pak zafixovaní na podobu pokoje z fotografie a na místě pak uviděli zcela jinou dispozici - proto se prosím ptejte, ptejte a ptejte, jsme vám zcela k dispozici, pokoj popíšeme do naprostého detailu a pokusíme se vybrat takový, který Vám bude co nejlépe fungovat - a nebojte se ptát se po specialitách - matracové leženíčko, tatami lůžka, dětská lůžka..

Plánky pokojů

Budova A, přízemí plánek podlaží

V přízemí jsou dva pokoje, pokoj A1 a pokoj A2, každý s vlastním sociálním zázemím. Mají nejblíže bazénové hale.
Pokoje: A1 a A2

Budova A, patro plánek podlaží

Na patře se nachází 9 pokojů. Pokoje A11,A12 a A16,A17 mají společnou vstupní halu a sociální zázemí. Ostatní pokoje mají s vlastní sociální zázemí. Některé pokoje jsou mezonetové.
Pokoje: A11, A12, A13, A14, A15, A16, A17, A18, A19

Budova B, přízemí plánek podlaží

V přízemí jsou čtyři pokoje s vlastním sociálním zázemím, pokoj A3 je dvouložnicový, s průchozí první ložnicí.
Pokoje: A3, A4, A5, A6

Budova B, patro plánek podlaží

Na patře se nachází 8 pokojů. Pokoje A7, A8, A9 a A10 mají vlastní sociální zázemí. Pokoje B mají sdílené sociální zázemí na přízemí B, jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a jsou velmi oblíbenou ekonomickou volbou.
Pokoje:A7, B12, B13, A8, A9, B16, B17, A10