PEKLO HOTEL PRO DĚTI

Kudy k nám

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Z Prahy pojedete po dálnici do Jablonce nad Nisou. Opustíte Jablonec, míříte směr Tanvald, Harrachov a první vesnice za Jabloncem jsou Lučany nad Nisou. 

CESTA DO JOSEFOVA DOLU - LETNÍ CESTA
V nekalamitních měsících odbočte v Lučanech z hlavní silnice vlevo na Horní Maxov. Není zde cedule na Josefův Důl. Projedete Lučany a minete zavřený hotel Avicenum a na další křižovatce odbočte na hotel Maxov. Ten minete a jste rázem v Josefově Dole, sjedete kopec až do údolí blízko kostelu a na křižovatce se dáte doleva ke kostelu (je tam velký poutač), minete kostel po pravé ruce a první odbočkou za kostelem a parkovištěm se dáte doprava (je tam cedulka na sloupu). Po 1600 metrech jízdy do kopce (opatrně!) budete v Pekle :-)
CESTA DO JOSEFOVA DOLU - ZIMNÍ CESTA
V zimě je výhodná delší cesta kdy jedete v Lučanech stále rovně až do Smržovky a ve Smržovce odbočíte na náměstí doleva na Albrechtice. Pak stačí jen sjet takový klikatý kopec dolů a pak je to po rovince až do Josefova Dolu. Pokud se nebudete cítit ani na tento kopec, tak bezpečnější cesta do Josefova Dolu je také od Lučan do Smržovky, ve Smržovce pojedete na Tanvald a potom na konci Smržovky odbočíte na Albrechtice v Jizerských horách / Josefův Důl.
CESTA DO HOTELU PEKLO
Když už jste v Josefově Dole, tak se k nám nahoru do Hotelu Peklo lze dostat dvěmi cestami. V zimě i v létě je ale pro automobil vždy lepší využít cesty od kostelu (oranžově značená cesta). Od kostelu je Hotel PEKLO vzdálen cca 1,6km. Cesta je pořád do kopce, přibližně v polovině minete Hotel v Nebi.