Ať už malá nebo velká rodina: Místo se vždy najde - pro rodiče, děti i šišky.

Image

Pro skupinky rodin, máme CHATU ŠAFÁŘKA. Chata je velmi dobrou variantou ubytování v areálu hotelu Peklo pro komorní skupiny přátel - rodin s dětmi do 26ti osob, s vlastním parkovištěm a zázemím. Chata Šafářka je vybavená kuchyňkou, kde si sami můžete uvařit či připravit drobné občerstvení. K dispozici je i malá hernička spojená s malou jídelnou.

Chcete soukromé zázemí vlastního bytu? Využijte možnost APARTMÁNU ŠAFÁŘKA7. Dispozice apartmánu jsou 3+kk, který je možné pronajmout samostatně pro jednu či dvě rodiny nebo jej lze pronajmout společně s chatou Šafářka. Tento mezonetový 3kk apartmán má samostatný vchod a nabízí ubytování pro šest osob. V přízemí se nachází pokoj s manželskou postelí, kuchyňka a sociální zařízení, v patře jsou k dispozici čtyři lůžka.

Hlavní budovy

VÍCE INFORMACÍ

Chata Šafářka

VÍCE INFORMACÍ

Šafářka 7 - apartmán

VÍCE INFORMACÍ

HLAVNÍ KOMPLEX

Pokoje jako klícky ... a vybavení na přání

Image
Image
Image
Image
Pokojíčky máme malé, velké, dlouhé i krátké, se schody, mezonetové, prostě všelijaké. Vždy se Vám je budeme snažit připravit s láskou a co nejvíce na míru Vaší rodinné sestavě. Níže si můžete prohlédnout plány podlaží. Měli jsme tu i jednotlivé fotografie, ale klienti byli právě díky našemu posouvání a stěhování nábytku pak zafixovaní na podobu pokoje z fotografie a na místě pak uviděli zcela jinou dispozici - proto se prosím ptejte, ptejte a ptejte, jsme vám zcela k dispozici, pokoj popíšeme do naprostého detailu a pokusíme se vybrat takový, který Vám bude co nejlépe fungovat.

BUDOVA A

V přízemí jsou dva pokoje, pokoj A1 a pokoj A2, každý s vlastním sociálním zázemím. Mají nejblíže bazénové hale.
Pokoje: A1 a A2

Na patře se nachází 9 pokojů. Pokoje A11,A12 a A16,A17 mají společnou vstupní halu a sociální zázemí. Ostatní pokoje mají s vlastní sociální zázemí. Některé pokoje jsou mezonetové.
Pokoje: A11, A12, A13, A14, A15, A16, A17, A18, A19

BUDOVA B

V přízemí jsou čtyři pokoje s vlastním sociálním zázemím, pokoj A3 je dvouložnicový, s průchozí první ložnicí.
Pokoje: A3, A4, A5, A6

Na patře se nachází 8 pokojů. Pokoje A7, A8, A9 a A10 mají vlastní sociální zázemí. Pokoje B mají sdílené sociální zázemí na přízemí B, jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a jsou velmi oblíbenou ekonomickou volbou.
Pokoje:A7, B12, B13, A8, A9, B16, B17, A10

Myslíme i na všechny unavené rodiče a prarodiče!

Připravili jsme pro vás ráj odpočinku - masérnu.

Zrekonstruovali jsme ji, vyladili do puntíčku a nyní si zde můžete dopřát krásné klidné chvilky a hlavně relax.

Bazén & Saunička ...
Až budete mít varhánky, v sauně zregenerujete

Na pekle máme bazén pro rodiče i pro děti. 8 x 4 metry s pohodlným vstupem. Teplota vody je minimálně 28 stupňů. Voda je ultračistá, obohacená hořčíkem.

Sauničku Vám připravíme na čas, který si určíte (v rámci provozní doby bazénu), teplotu nastavíme od 80 do 100 stupňů.

Naše tipy na výlety do okolí

Časté dotazy

O bačkůrkách
Proč mám mít bačkůrky?
V celém komplexu hotelu a jídelny pro hotelové hosty, vás prosíme o nošení bačkůrek, pantoflíčků, papuček či jiné formy domácí obuvi ať se u nás cítíte jako doma.