Všichni společně a přesto každý po svém: Buďte svobodní, divočte a zažijte úžasně uvolnění!

Image
Image
Image
Image
Image
Pobytem u nás bychom chtěli, aby si rodiny společně vychutnaly bezstarostnou pohodu. O jídlo se postaráme my a o zabavení malých ratolestí se postarají herničky, hračky a hřišťátka.

Možnosti využití volného času v našem zařízení jsou stejně úžasně rozmanité jako jeho povaha, zejména pro rodiny. Co třeba plavání rodičů s dětmi, výlety po okolí, speciálně připravené pobytové balíčky se zaměřením, výlety s piknikem nebo rodinné turnaje na našem hřišti?
Přáli bychom si, aby se u nás líbilo dětem a rodiče měli možnost si užít jejich radost, možná si i trochu odpočinout. Je nám jasné, že být dobrý rodič dá spoustu spoustu práce. Rádi pro Vás zařídíme vždy nemožné a rezervaci vyladíme do puntíčku, aby Vám u nás nic chybělo a naopak vše fungovalo dle Vašich představ.
Děkujeme našim klientům bez animačního programu, že v době animace ve velké herně využívají herních možností ostatních tří herniček, zázemí venkovní soustavy hřišťat, herní pyramidy s bezpružinovou trampolínou a odrážedlovým parkourem či lanového parku. 
Rodiče, co si takhle dojít na masáž?

Herničky

Na pekle máme několik vybavených herniček. Chtěli bychom jich mít ještě víc, ale nemáme je kam dát :) 
Nad jídelnou je naše největší hernička, ve které najdete vozítka, chodítka, kočárky, spoustu hraček a kostiček, velké kostky na stavení hradu, kde se každý dostatečně vyřádí. 
Na budově A je míčková safari hernička s míčky a mořská hernička s kuchyňkou a kadeřnickým salónem. 
U baru v restauraci je také malá hernička se skluzavkou, domečkem, kuchyňkou a kdo hledá, najde i mašinku Tomáše! Je přístupná i hostům restaurace.

Hřiště

Tři velká pískoviště, kaskáda hřišť propojených skluzavkami, houpačky, pružinová houpadla pro jednoho i pro dva, překážky, prolézačky, kolotoč, lavičky pro rodiče, venkovní i krytá trampolína o průměru 4,5metru. A také hřiště se sítí, kde se dá hrát bedminton, házená, plocha pro jízdu odrážedel a šlapacích vozítek berg. Malé lanové překážky. Na hřištích je všude jemný kačírek, na pískovištích je spoustu hraček.

Hry a hračky

Pro děti a rodiče tu máme výběr her a hraček na půjčení. Máme tu hry pro jednoho hráče, smartgames, hry pro celou rodinu, karetní hry, puzzle, activity, didaktické montessori pomůcky, dětské knížky, draky, figurky, mašinky tomáš a spoustu vychytaných her, které jste nikdy nevyzkoušeli pro malé i pro velké.) Dopoledne v určený čas si hru nebo hry můžete vypůjčit a druhý den dopoledne zase vrátit :)

Jídlo a dobrůtky pro děti

V naší hotelové kuchyni se snažíme co nejvíce přizpůsobit malým mlsným jazýčkům. To znamená používat kvalitní suroviny, omezovat koření, sůl a nepoužívat glutaman.
Připravený máme také dětský jídelní lístek i se spojovačkou a křížovkou. 

Na našem baru jsme vybaveni od Haribáků, přes lentilky až po kindervejce a velkým šlágrem jsou nanuky od Algidy, na kterých ujíždí i rodiče.
V neposlední řadě na Vás čekají i automaty Mentos a Chupa Chups, kde na Vás čekají i hračky!

Naši kuchaři jsou připraveni Vám v rámci polopenze či plné penze při předchozí domluvě připravit jídla pro speciální diety jako je bezlaktózová, bezlepková, jaterní atd. Jen pečivo pro speciální diety je potřeba přivézt si své, toustovač je k dispozici v kuchyňce pro rodiče.

Vícerčátka

U nás na Pekle pro dvojčátka a vícerčátka platí superspeciální akce, že za pobyt a stravu platí pouze jedno z vícerčátek.

Máme obdiv před každým rodičem, kterému se poštěstí vychovávat dvojčátka či trojčátka. Slevu není možné kumulovat v pobytech pořádaných třetí stranou a pro její uplatnění je nutné objednat stravování v podobě plné či polopenze pro oba rodiče.

Image