Chata Šafářka

Chata Šafářka je roubená depandance hotelu Peklo, který je vzdálený pouhých 20 metrů. Chatu lze pronajmout jako celek klientské části sedmi pokojů, velké světlé společenské místnosti, varné kuchyňky, kolárny/lyžárny a parkingu pro 7aut. Chata je velmi dobrou variantou ubytování v areálu hotelu Peklo pro komorní skupiny přátel - rodin s dětmi do 26ti osob. Klíče od Pekla má své každý pokoj - přístup ke službám je tedy snadný!

Pokoje

Image
Image
Image
Image
Celkem je tu sedm pokojů. Pět v přízemí a dva v patře. Všechny pokoje mají své sociální zázemí s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem. Dětské nočníčky a redukce na toaletu jsou samozřejmostí. V celé chatě je plovoucí podlaha, vysoký standard úklidu při příjezdu a teplíčko z nových radiátorů.

Společenská místnost

Image
Image
Image
Image
Společenská místnost je prostor, kde si můžete odpočinout s kamarády, dát si nohy nahoru a užít si třeba své víno, sýry, chipsy, zahrát si karty, kostky nebo společenskou hru. Hry si lze půjčit v hotelové recepci. Společenská místnost sousedí s kuchyňkou. Část je vyhrazen malému dětskému koutku s hračkami.

Kuchyňka

Image
Image
Image
Image
Chata Šafářka má malou vybavenou kuchyňku. Jsou zde dvě lednice, dva indukční sporáky, hrnce a pánev, mikrovlnná trouba, varná konvice. Dále dostatek talířů, příborů, sklenic, hrníčků a misek.

Plánek chaty Šafářka